Solid Edge

Hızlı, Pratik, Güçlü CAD Programı

Solid Edge

Solid Edge Genel Bakış

Solid Edge, Senkron Teknoloji ile birlikte 3 Boyutlu CAD çalışmaları oluşturmak ve yönetmek için kullanılan, içerisinde olağanüstü araçları barındıran, tek bir parçadan binlerce parçaya kadar montajları destekleyen mükemmel bir tasarım sistemidir.

Üstün çekirdek modelleme yetenekleri ve iş akış süreçleri, tamamen endüstriyel ihtiyaçlara odaklanmış, tam entegre data yönetim sistemi öne çıkan özelliklerinden bazılarıdır.

Solid Edge hatasız ve doğru tasarım çözümleri anlamında projeleri yönlendirir. Parçaların uyumu ve fonksiyonelliğin tam sağlaması için; sektöre uyarlanmış komutlar, yapısal iş akışları ile birlikte tasarlama, analiz ve montaj modeli içinde değişiklikler yapılmasına izin vererek tasarım sürecini hızlandırır.

Solid Edge ile her zaman ürünleriniz ilk seferinde birbiriyle tam uyumludur.

Solid Edge Şirketlere Faydaları

  • Gelişmiş makine tasarım araçları pazara çıkış süresini hızlandırır.
  • Genişletilmiş yetenekleri ile tedarik zincirinizle işbirliğinizi geliştirir.
  • Sac metal tasarım ve optimizasyon özellikleri ile alanının en başarılı sac metal modülüne sahiptir.
  • Dünya standartlarının üstündeki teknik resim modülü ile mühendislik maliyetlerinizi azaltır.
  • Akıllı montaj teknolojisi sayesinde montaj çalışmaları hem çok kolay hem de çok hızlıdır.
  • Her türlü CAD formatındaki dosyayı Solid Edge ile açıp üzerinde anında değişiklik yapabilirsiniz.
  • Çalışmalarınızı fotogerçekçi görüntülere Keyshot ile hızlıca ve mükemmel dönüştürebilirsiniz.
  • Onbinlerce standart parça arasından dilediğinizi montajlarınızda kullanın.
  • Konstrüksiyon modülünü kullanarak tasarımlarınızı kolayca tamamlayın.
  • Güçlü analiz yeteneklerini kullanarak tasarımlarınızı doğrulayın.

Solid Edge ST9

3D CAD Ufkunuzu Genişletin

Solid Edge ST9; benzeri görülmemiş esneklik ve mükemmellikteki 3D CAD ortamını ihtiyacınız olan Dosya Yönetimi Sistemi (PDM) ile birleştiriyor. Üstelik PDM bedava. Solid Edge’ e geçin ve ufkunuzu genişletin.

Hızlı ve Esnek 3D Modelleme

Sektörün önde gelen parça ve montaj modelleme araçlarını alın ve Senkron Teknoloji ile geleneksel CAD kısıtlamalarını ortadan kaldırın. Dünyanın en iyi ürünlerini tasarlamak bu kadar hızlı ve bu kadar sezgisel olmamıştı.

Ölçeklendirilebilir Data Yönetimi (PDM/PLM Çözümleri)

Solid Edge ST9 içerisindeki bütünleşik veri yönetim sistemi ( Built-in PDM) ile anlık dosya aramalarını, revizyon kontrollerini, versiyon yönetimlerini kolayca yapın.

Ayrıca Solid Edge ST9 Teamcenter entegrasyonu ile firmaların ihtiyaçlarına göre ölçeklendirilebilen, çok kısa sürelerde hazır hale getirilip çalıştırılabilen ve ilerde yeni ihtiyaçlara göre PLM yeteneklerinin genişletilebildiği esnekliği de kullanıcılarına sunuyor.

Solid Edge’ Geçmenin Tam Zamanı

Endüstrinin en iyi dosya dönüştürme araçları ve esnek satın alma ve lisanslama seçenekleri ile Solid Edge’ e geçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster yeni iş kurmaya çalışan bir girişimci, ister tasarım sürelerini ve maliyetlerini azaltmak isteyen bir kurum, ister bir öğrenci olun; Solid Edge ‘ i denemenizin zamanı geldi.